Leven en sterven met dementie
Woensdag 24 september: 19.00 (inloop) - 19.30 uur – 22.00 uur
Interviews met o.a. een casemanager, mantelzorger, geriater en betrokkenen bij euthanasie bij dementie.

Gijs Wanders en Herman van Hoogdalem interviewen mensen die te maken hebben met dementie, waaronder een casemanager, een mantelzorger van iemand die met behulp van euthanasie is overleden, Herman als betrokkene bij het project Mag ik gaan? en een geriater, over het onderwerp leven en sterven. Daarna gaat Gijs in gesprek met de zaal en is er mogelijkheid om na te praten.

Signeren
Aan het einde van alle thema-avonden zullen journalist Gijs Wanders en kunstenaar Herman van Hoogdalem boeken signeren die ter plekke kunnen worden aangeschaft.

Aanmelden
De thema-avonden zijn gratis, maar vergeet je niet aan te melden om een plek te reserveren.

Gezichten van Dementie wordt georganiseerd in samenwerking met Stichting Alzheimer Noord-Kennemerland, Artiance en Bibliotheek Kennemerwaard